Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Konkursa “Jauno satiksmes dalībnieku forums 2018” labākā skola – Baložu vidusskola!

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) gada noslēgumā izvērtē organizētos projektus; konkurss jaunajiem un topošajiem velosipēdistiem “Jauno satiksmes dalībnieku forums 2018” bija viens no projektiem, kurā skolas pelnīja punktus. Šajā konkursā pēc punktiem par labāko skolu kļuva - Baložu vidusskola!

Paplašina dalīto atkritumu somu iegādes vietas Ķekavas novadā

No 10. decembra Ķekavas novadā privātmāju īpašnieki mazāka apjoma atkritumu šķirošanai – dalīto atkritumu somas - var iegādāties vairākās vietās visā novadā – SIA “Baložu komunālā saimniecība” un visos SIA “Ķekavas nami” klientu apkalpošanas centros – Ķekavā, Valdlaučos, Rāmavā un Daugmalē.

Gadumijas svinības Ķekavas novadā

Tuvojoties gada noslēgumam, aicinām iepazīties ar Jaunā gada sagaidīšanas iespējām Ķekavas novadā - 31. decembrī plkst. 22.00 Ķekavā, Katlakalnā, Baložos un Daugmalē notiks gadumijas balles ar vakaru pie galdiņiem un dejām dzīvās mūzikas pavadījumā.

Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs saņem Izglītības un zinātnes ministrijas atzinību

Izglītības un zinātnes ministrija reizi divos gados izsludina konkursu “Labākais darbā ar jaunatni”, kurā šogad nominācijā “Inovatīvākā pašvaldība darba ar jaunatni attīstībai vietējā līmenī” tika izvirzīts arī mūsu novada jauniešu centrs, kura darbošanās jaunatnes jomā jau vairāku gadu garumā ar uzslavām tiek atzīta gan ministrijas, gan Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras līmenī.