Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Daugmalē notiks pirmais Latvijas bioekonomikas forums

Daugmales multifunkcionālajā centrā 5. - 6. decembrī notiks pirmais Latvijas bioekonomikas forums ar lekcijām un semināriem par bioekonomiku Daugmalē un bioekonomikas attīstību vietējās teritorijās. Interesenti aicināti pieteikt savu dalību līdz 27. novembrim.

Ķekavā notiks seminārs par projektu sagatavošanu

Interesenti aicināti pieteikties bezmaksas informatīvam semināram par LEADER projektu programmu, kas notiks 1. decembrī plkst. 10.00 Ķekavas kultūras nama Mazajā zālē. Pieteikšanās līdz 27. novembrim.

Ķekavas novadpētniecības muzeja krājums redzams latviešu strēlniekiem veltītā filmā

Novembra izskaņā aicinām uz režisora Askolda Saulīša jaunākās filmas “Astoņas zvaigznes” seansiem Daugmalē, Baložos un Ķekavā. Filmas tapšanā piedalījies arī Ķekavas novadpētniecības muzejs, deponējot brīvības cīnītāju fotogrāfijas no muzeja krājuma. Filmā redzams arī muzejā izstādītais Nāves salas makets.

Ķekavas peldbaseinu atver apmeklētājiem

Šodien, 22. novembrī, uzsākta abonementu pārdošana Ķekavas sporta kompleksa peldbaseinā. Iegādāties abonementu četrām vai astoņām reizēm, kā arī veikt celiņa vai mazā baseina īri iespējams bezskaidras naudas veidā, baseina administratorēm uzrādot maksājuma uzdevumu. Pirmos apmeklētājus baseins sāks uzņemt piektdien, 24. novembrī.