ZIŅAS

Ar kapitālsabiedrībām pārrunā sniegto pakalpojumu kvalitāti

23. janvārī Ķekavas novada pašvaldības vadība un speciālisti tikās ar pašvaldības kapitālsabiedrību pārstāvjiem, lai pārrunātu aktualitātes un iespējas, kā uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Kā veidojas ūdens patēriņa starpība

Iedzīvotāji jautā: kā tiek noteikts ūdens patēriņš dzīvojamās mājās, kā veidojās ūdens patēriņa starpība, kas ir sabiedriskā pakalpojuma sniegšanas robežu un norēķina kārtība.

Valdlaučos iedzīvotājiem durvis vērs moderns daudzprofilu medicīnas centrs

No 25. janvāra "Veselības centrs 4" (VC4) filiāle "Valdlauči" Ķekavas novada Valdlaučos atradīsies jaunās telpās, pārceļoties no Meistaru ielas 43 uz Atpūtas ielu 5. Filiāles svinīgajā atklāšanas pasākumā piedalīsies arī Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire.

Parakstīts sadarbības līgums par kopīgām aktivitātēm tūrismā

19. janvāris kļuvis par atskaites punktu un vēsturisku mirkli sešiem Pierīgas novadiem. Svinīgā pasākumā Ķekavas, Mārupes, Babītes, Olaines, Ozolnieku un Jelgavas novadu vadītāji un trīs vietējās rīcības grupas – biedrības “Pierīgas Partnerība”, “Lauku partnerība “Lielupe”” un “Partnerība Daugavkrasts” – parakstīja sadarbības līgumu par kopīgām aktivitātēm tūrisma nozares stiprināšanai.