ZIŅAS

VUGD pirmdien veiks trauksmes sirēnu pārbaudi

Pirmdien, 26. novembrī no plkst. 10.30 līdz 10.50, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā uz trim minūtēm iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas darbību, kā arī, lai konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamībā.

Ķekavā siltinās vēl vienu daudzdzīvokļu māju

Ķekavā uzsākti siltināšanas darbi vēl vienai daudzdzīvokļu mājai – “Zītari”, Rīgas ielā 36 korpuss 2, kas tiks īstenoti projekta “Energoefektivitātes paaugstināšana daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā Rīgas ielā 36, k.2 Ķekavā, Ķekavas novadā” Nr.DME0000115 ietvaros.

Valsts svētkos diviem novadniekiem piešķir apbalvojumu “Ķekavas novada Goda pilsonis”

17. novembrī valsts svētku pasākuma laikā “Viļņo brīvi Daugaviņa” Ķekavas kultūras namā diviem novadniekiem – Ķekavas pagasta kultūras centra direktorei Vēsmai Ozoliņai un vīru kora “Ķekava” mākslinieciskajam vadītājam Arvīdam Platperam - tika pasniegts apbalvojums “Ķekavas novada Goda pilsonis” par īpašiem nopelniem novada labā.

Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā “Siļķes”, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā

Ķekavas novada dome 2018.gada 8.novembrī pieņēmusi lēmumu “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajam īpašumam “Siļķes”, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā”.